Suvelillede kollektsioonpakk

5,99

Tore uudis suvelillesõbrale! Kollektsioonpakki on koondatud suvelilled, mis sobivad kasvatamiseks nii peenras, rõdu- ja terrassipottides ja teistes aia-anumates. Kõik sordid pakendatud eraldi! Ühes kollektsioonpakis 6 erinevat suvelille:

  • Sultan-lemmalts Colour Mix – Erivärviliste õitega madal, pikaajaliselt õitsev segu. Kõrgus 30cm. Tuntud ka virkliisuna. Õitseb juunist oktoobrini. Pakis 40 seemet!
  • Värd-kirinõges – Püsik-potilill, mida kasvatatakse üheaastase lehtilutaimena. Väga dekoratiivsed kirjud lehed kõikvõimalike mustritega. Taime kõrgus kuni 45cm. Kasuta kõikjal aias lõbusate ja pilkupüüdvate värvilaikude loomisel! Sobib ka rõdukastidesse, aia-anumatesse ja kõikjale, kuhu ise vaid soovid! Pakis 100 seemet!
  • Lobeelia Mrs. Clibran – Üheaastane pisikeste rohkearvuliste õitega lill igasugustesse anumatesse! Õied elillad, valgete “silmadega”. Taime kõrgus 15cm.Pakis 1200 seemet!
  • Aed-raudürt Compact Mixed -Kompaktse taime kõrgus vaid kuni 20cm. Tihedad puhmikud lõhnavate erivärviliste õiekobaratega! Eelistab päikesepaistelist, parasniiske mullaga sooja kasvukohta. Ei talu liigniiskust ja seisvat vett. Ettekülvi korral õitseb juuni lõpust oktoobrini kaunite, erinevat värvi  õisikutega. Sobib madalatesse aiaanumatesse ja ka lillepeenrasse. Pakis 75 seemet!
  •  Peiulill Naughty Marietta – Kollased, punaste aluslaikudega lihtõied. Taime kõrgus 25cm. Väga armastatud peenra- ja potilill.  Ütlemata vähenõudlik lill, mis kasvab nii vihmas kui kuivuses, nii päikeses kui ka poolvarjus. Pakis 100 seemet!
  • Petuunia Mosaic Mixed F2 – Erivärviliste õitega petuunia. Väga populaarne suvelill kõikvõimalikesse anumatesse! Istutuskoha valikul lase fantaasial vabalt lennata, kuid pea meeles, et petuunia armastab päikeselist ja mitte väga tuulist kasvukohta. Taime kõrgus 30-40cm. Pakis 150 seemet!
  • Kõik sordid pakendatud eraldi! Kokku 1665 seemet!

Laos

- +
Tootekood: 04614 Kategooriad: ,