“Noor aednik” Clara Lidström ja Annakarin Nyberg

9,99

Tore raamat algajale väikesele aednikule, kus on lihtsalt ja piltidega illustreeritult õpetatud esimesi samme taimede kasvatamisest ja muust huvitavast, mis seotud taimedega.

53-leheküljeline kõvas köites raamat.

Formaat: 195 x 240

Kirjastus: Petrone Print

Ilmumisaasta: 2016

 

Laos

- +
Tootekood: 02753 Kategooria:

Kirjeldus

“”Noor aednik” on lastele mõeldud raamat. Inspiratsiooni selle kirjutamiseks saime oma lastelt ja nende entusiasmist huvituda kõigest, mis tärkab ja kasvab. Raamatus näitame, kuidas kasvatada söödavaid ja ilusaid taimi. Me kasvatame ka selliseid asju, mis tunduvad veidi tobedad, nagu istutame jänesepabulaid ja lõikame kiiresti kasvavate lillede pottidele naljakaid soenguid.

Me tahame, et lapsed õpiksid loodust nägema kui põhjatut sahvrit. Missuguseid söödavaid taimi meie ümber kasvab? Me anname ka nõu, mida saab valmistada sellest, mida oled kasvatanud: päevalill võib olla söögiks lindudele ja küüslauk näiteks maitseaineks koduses kreemikas juustus.

Samm-sammult ja raamatu illustratsioonide abiga juhendame me väikesi aednikke kõike seda tegema. Meie plaani kohaselt on täiskasvanud siin peaaegu üleliigsed. Raamatus olevate õpetuste järgimiseks ei ole vaja mitte mingisuguseid erilisi tööriistu ega kalleid materjale. Samuti ei ole vaja suurt kasvupinda. Meie nõuanded sobivad väikestele aknalaudadele, rõdudele või lillepeenardesse.”

Annakarin ja Clara