Kinkekomplekt kurgisõbrale – 12 pakki erinevaid kurgiseemneid ja kinkekott!

22,99

Kinkekomplekt koosneb 12 erinevast kurgisordi seemnepakist! Lisaks kinkekott! Kokku on valitud parimad kasvuhoone- ja avamaa kurgisordid, lisaks on põnevaid ja erikujulisi sorte katsetamiseks!

Sordid on:

“Saladin” – Varajane, iseviljuv, mõruvaba ja haiguskindel hübriid kasvuhoones kasvatamiseks. Üks parimaid salatikurke! Saagikas, vilja pikkus keskmiselt 35cm, sile, õhukese koorega. Pakis 8 seemet.

“Karen” – Iseviljuv mõruainevaba avamaakurk. Valdavalt emasõitega. Viljad peenekühmulised, väikesed, 3/1mõõduga kurgid. Seemnekamber väike, vili ei deformeeru ega kasva üle. Vastupidav paljudele kurgihaigustele, eriti jahukastele. Pakis seemneid 1 gramm ehk umbes 35 seemet.

“Adam” – Väga varajane haigustekindel hübriidsort. Tuntud sort oma headuses. Lühiviljaline, väikeste kühmukestega  iseviljuv mõruainevaba sort. Suuresaagiline hübriid. Haigustele vastupidav. Sobib nii värskelt tarbimiseks kui ka töötlemiseks. Avamaale ja kasvuhoonesse. Pakis 10 seemet.

“Alex” – Hinnatud iseviljuv kibeainevaba hübriidsort. Hea kasvujõuga taimestik on vastupidav paljudele kurgihaigustele. Saagi algus 43-45 päeva tärkamisest. Sobib värskelt tarbimiseks ja konserveerimiseks. Pakis 10 seemet.

“White Wonder” –  Tore üllatus kurgisõbrale! Valgekooreline kurk sobib nii värskelt tarbimiseks, kui ka konserveerimiseks. Parimad kurgid on 8-10cm pikkused. Säilitavad oma krõmpsu tekstuuri ka konserveerimisel. Saagikas sort. Pakis seemneid 2 grammi ehk umbes 60 seemet.

“Mehhiko pisikurk” – Üheaastane ronitaim, kõrgusega kuni 3m. Viljad on suure tikri suurused ja mini arbuusi  meenutavad, omapärase hapuka maitsega, söödavad  nii värsketena kui ka marineerituna (eriti maitsvad), viljade pikkus kuni 3cm. Ärge laske neil üle kasvada, üleküpsenud viljad pole maitsvad. Pakis 20 seemet.

“Dirigent” – Tuntud ja hinnatud varajane iseviljuv hübriid. Kibeainevaba, väga elujõuline ja saagikas. Vili jääb tihedaks ka konserveerimisel. Vili roheline 9-11cm pikkune. Kasvuperiood ca 55 päeva. Pakis 10 seemet.

Kurk-melon “Carosello Barese” – Eksootiline köögivili meie aedadesse! Ronitaim, viljad kuni 15cm, helerohelise õhukese , ribilise koorega. Soojalembene. Taimel on nii emas- kui ka isasõied. Viljaliha mahlane, meenutab rohkem kurki kui melonit. Kibeainevaba.  Kasvatada eelistatult kasvuhoones. Külva seemned ükshaaval pottidesse 1,5cm sügavusele. Idanemistemperatuur 18…21*C. Kasvuaeg 75 päeva. Pakis seemneid 1 gramm ehk umbes 30 seemet.

“Dolomit” – Hinnatud iseviljuv, varajane, väga saagikas kibeainevaba hübriidsort. Hea kasvujõuga taimestik on vastupidav paljudele kurgihaigustele. Sobib värskelt tarbimiseks ja konserveerimiseks. Viljade suurepärane sisestruktuur säilib pikka aega. Pakis 20 seemet.

“Telegraph Improved”– Keskvarajane, iseviljuv, mõruvaba ja jahukastele vastupidav sort kasvuhoones kasvatamiseks. Üks parimaid salatikurke! Saagikas, vilja pikkus keskmiselt 35cm, sile, tume, õhukese koorega. Pakis 15 seemet.

“Lemon” – Eksootiline kurk meie aedadesse! Keskvarajane sort (65 päeva külvist saagi korje alguseni). Vili meenutab sidrunit, on väga maitsev värskena ja salatites. Kibeainevaba. Sort sobib ka konserveerimiseks. Pakis 15 seemet.

“Beth Alpha” –  Keskvarajane saagikas salatikurk, kasvatamiseks kasvuhoones, avamaal. Vili 14-16cm pikk, sileda, õrna koorega, kibeainevaba. Hea maitsega, väga aromaatne sort, annab saaki pika perioodi jooksul. Ei sobi konserveerimiseks. Pakis seemneid 1 gramm ehk umbes 35 seemet.

Lisame kingikoti, et saaksid kingituse kohe mugavalt kurgisõbrale üle anda!

Ainult 1 laos

- +
Tootekood: 02506 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Sulle võib meeldida ka…