1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.seemned.ee omanik Kasva Suureks OÜ vahel www.seemned.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.seemned.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Kasva Suureks OÜ on õigustatud www.seemned.ee arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest teavitame www.seemned.ee kaudu ning muudatused ja täiendused jõustuvad nende avaldamisest www.seemned.ee lehel.

2. Hinnad

2.1 Kõik hinnad www.seemned.ee lehel on eurodes. Kauba hinnale lisandub transpordimaksumus, mis on Eestisse, Omniva pakiautomaati saates 4.99 EUR ja SmartPOST`iga saates 3.96 EUR (Smartposti ja Omniva pakiautomaati saates tasuta alates 40.- tellimusest). SmartKULLER tasu 5.59EUR.

3. Tellimus

3.1 Teie tellimus luuakse hetkel, kui olete klikkinud nupule “Lisa ostukorvi”.

3.2 Ostukorvis saab kaupade kogust muuta ja neid tellimusest eemaldada, samuti saab kaupu lisada.

3.3 Kui olete kaubad välja valinud ja soovite ostu vormistada, klikkige nupule “mine kassasse”. Teid suunatakse edasi tellimuse vormistamise leheküljele.

3.4 Täitke tellimuse vormistamise leheküljel kõik nõutud lahtrid hoolikalt.

3.5 Kauba müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse järgi kuuluva summa laekumisest Kasva Suureks OÜ arvelduskontole.

3.6 Kasva Suureks OÜ e-poes kaupu broneerida ei saa.

4. Kauba eest tasumine

4.1 www.seemned.ee poes saab kauba eest tasuda SEB, LHV Pank, Nordea, Krediitpank, Danske Pank ja Swedbank pangalinkidega. Arvega maksmise võimalus puudub. Peale e-poes tellimuse vormistamist suunatakse Klient valitud internetipanka, kus on eeltäidetud maksekorraldus. Peale maksekorralduse kinnitamist internetipangast lahkudes tuleb vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingiga maksmise turvalisus on tagatud panga poolt tehnoloogiaga, mis ei võimalda Kasva Suureks OÜ e-poel ega kolmandatel isikutel teada saada Sinu internetipanga andmeid.

5. Kauba kohale toimetamine

5.1 Peale lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.5 toimetatakse kaup Teie poolt märgitud aadressile Euroopa Liidu riikide piires.

5.2 Tarneaeg on üldjuhul 5 tööpäeva, äärmuslikel tingimustel (pakaselised ilmad) lükkub kauba spetsiifikat arvestades tarneaeg edasi. Tipp hooajal (märts-aprill) võib tarneaeg võib olla kuni 10 tööpäeva.

5.3 Kaup toimetatakse Eestis ostjani Omniva pakiautomaadi vahendusel, maksumusega 4.99 EUR, Itella SmartPOST pakiautomaadi vahendusel, maksumusega 3.96 EUR (üle 40.- tellimused pakiautomaatidesse tasuta) või SmartKULLERi vahendusel otse koju kätte maksumusega 5.59 EUR. Muud võimalused www.seemned.ee poes puuduvad.

6. Taganemisõigus

6.1 Vastavalt võlaõigusseaduse paragrahv 56-le võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.2 Kui soovite kauba Kasva Suureks OÜ-le tagastada, peate e-posti aadressile ly@seemned.ee saatma vastavasisulise avalduse, milles sisaldub kauba nimi, tellimuse number, oma nimi ja arvelduskonto number. Kauba tagastamisega seotud kulud tasub tarbija.

6.3 Tellimusest taganemise korral punkti 6.1 alusel tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa 7 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil tagastatud kaup on jõudnud meieni.

6.4 Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja avamata. Teie poolt tasutud postikulu tagasimaksmisele ei kuulu.

7. Garantii

7.1 Kasva Suureks OÜ müüb tunnustatud seemnetootjate poolt pakendatud ja Euroopa Liidu nõuetele vastavaid väikepakiseemneid, mille realiseerimisaeg on märgitud pakendi tagaküljele. Pretensioonidega pöörduda hulgimüüjate poole.

7.2 Kasva Suureks OÜ ei vastuta valedest agrotehnilistest võtetest, ebapiisavatest oskustest, ilmastikust tulenevatest, ning puudulikust hooldatusest tingitud idanemis- või kasvuhäirete eest.

8. Vastutus

8.1 Kasva Suureks OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kasva Suureks OÜ ei saanud mõjutada.

9. Tellijate andmete kasutamine

9.1 Kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona. Kasva Suureks OÜ ei avalda isikuandmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on ostjal õigus igal ajal keelata oma isikuandmete kogumine andmebaasi.

10. Muud tingimused

10.1 Kliendi ja Kasva Suureks OÜ vahel seoses www.seemned.ee vahendusel kaupade ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi õigusaktidest.