“Taimekahjurite ja -haiguste käsiraamat” Stefan Buczacki ja Keith Harris

19,99

Akadeemiline käsiraamat kõikidele taimedega tegelevatele inimestele. Kahjurite ja haiguste põhjalik iseloomustus, avaldumine erinevatel kultuuridel ja nende vastu võitlemine.

528-leheküljeline kõvas köites raamat

Formaat: 223 x 143mm

Kirjastus: Varrak

Ilmumisaasta: 2010

Laos

Tootekood: 1970 Kategooria:

Kirjeldus

Praktiline, mahukas ja väga põhjalik käsiraamat taimehaiguste, kahjurite ja kasvuhäirete kohta, mis kõige sagedamini ohustavad puu- ja köögivilju, puid ja dekoratiivtaimi. Seni ilmunutest mitmekesiseim, peamiselt väikeaednikele mõeldud käsiraamat on kasulik ka kutselistele aiasaaduste tootjatele, õppejõududele, üliõpilastele ja loodusteadlastele.
Enamikku kirjeldatud kahjuritest ja haigustest võib leida kõikjalt Põhja-Euroopast, Eesti olude kohta on lisanud märkusi kohalikud spetsialistid. Taimede tähestikuline register võimaldab lihtsalt kindlaks määrata probleemi ja leida sobiva tõrjemeetodi. Raamatu teeb hinnaliseks täpne ja kompaktne ülevaade kahjurite ja haiguste sümptomitest, bioloogiast ja tõrjest ning ajakohastatud informatsioon sobivatest peletus- ja kaitsevahenditest, kõrvuti väärtuslike nõuannetega aiahügieenist ja taimehooldusest.