Suvelillede kollektsioonpakk

4,99

Tore uudis suvelillesõbrale! Kollektsioonpakki on koondatud suvelilled, mis meelitavad aeda liblikaid! Kõik sordid pakendatud eraldi! Ühes kollektsioonpakis 6 erinevat suvelille:

  • Värv-neiusilm segu – Madal, kuni 40cm kõrgune, lihtsasti kasvatatav suvelill. Värvide ja mustrite pillerkaar! Moodustab kompaktse põõsa. Eelistab päikeselist ja sooja kasvukohta. Sobib ka lõikelilleks. Õitseb juunist oktoobrini. Pakis 350 seemet!
  • Lõosilm segu – Meelespea. Kompaktne põõsas (kõrgus kuni 30cm) on kaetud juunis-juulis roosade, siniste ja valgete õitega. Kasvab päikeses ja poolvarjus, viljakal ja parasniiskel mullal. Kaheaastane taim õitseb teisel kasvuaastal. Varajase ettekülvi korral võib õitseda esimesel aastal. Pakis 100 seemet!
  • Suvi-leeklill “Beauty Mixed” – Tihedates tipmistes õisikutes erivärvilised ja kirjud õied! Taime kõrgus vaid kuni 30cm. Õitseb kaua ja rikkalikult, õied katavad kogu taime. Sobivad peenrale ja erinevatesse aiaanumatesse. Meeldivalt lõhnav lill ka vaasi. Liblikate lemmik! Pakis 100 seemet!
  • Aed-daalia “Mignon” – Erivärviliste, erksate, lihtõieliste daaliate segu. Taimede kõrgus kuni 50cm. Sobib kasvatamiseks ka madalates aiaanumates. Vähenõudlik päikeselise koha lill. Pakis 30 seemet!
  •  Peiulill “Tall Scotch Prize” – Uus iludus peiulillede seas – punakas-pruuni kollase-triibuliste õitega sort! Taime kõrgus 75cm. Väga armastatud peenra- ja potilill.  Ütlemata vähenõudlik lill, mis kasvab nii vihmas kui kuivuses, nii päikeses kui ka poolvarjus. Pakis 35 seemet!
  • Lõhnav ambralill “Sweet Sultan Mixed” – Suurte, säravate õisikutega ambralill kaunistab iga peenart! Taime kõrgus kuni 80cm. Õitel meeldiv kaneelilõhn! Õitseb juunist septembrini. Eelistab päikeselist kasvukohta ja kergemat, viljakamat  pinnast. Külva otse kasvukohale aprilli lõpus – mai alguses. Kata külvid 0,5cm mullakihiga ja aseta peale katteloor. Seemned idanevad 2-3 nädala jooksul. Väga hea lõikelill. Pakis 100 seemet!
  • Kõik sordid pakendatud eraldi! Kokku 715 seemet!

Laos

- +
Tootekood: 2701 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Coreopsis tinctoria

Myosotis

Phlox drummondii

Dahlia x hortensis

Tagetes patula

Amberboa moschata