“Aiast siin- ja sealpool aknalauda” Nõuandeid taimekasvatajale läbi aasta Eneli Käger

16,99

Üks tõeliselt hea raamat kõigile taimehuvilistele – nii toas kui õues. Raamat on kirjutatud aiandusega tegeleva spetsialisti poolt ja igati asjalik abi igas taimekasvatusega seotud probleemi lahendamisel, olgu selleks siis õige mulla valimine; külvamine; istutamine; taimede hooldus, kastmine ja väetamine; haigused, kahjurid, nende äratundmine ja nendega võitlemine; ning looduslike väetiste ja taimekaitsevahendite valmistamine.

Soeta endale või kingi sõbrale!

 

248-leheküljeline kõvas köites raamat

Formaat: 220 x 174

Kirjastus: Varrak

Ilmumisaasta: 2015

Laost otsas

Tootekood: 1968 Kategooria:

Kirjeldus

„Aiast siin- ja sealpool aknalauda“ ei ole klassikaline aiandusõpik ega toalilleraamat, vaid pigem praktilisi näpunäiteid ja soovitusi jagav nõuandja. Siit leiab nii hobiaednik kui toalillekasvataja vastused peamistele küsimustele, mis puudutavad taimi ning nende kasvatamist läbi aastaringi – kevadest kevadeni. Rohkete fotodega illustreeritud raamatus on autor lähema vaatluse alla võtnud järgmised teemad:
• Taimede valimine tuppa ja aeda
• Kasvumullad ja -substraadid
• Taimede külvamine/istutamine ja ümberistutamine
• Taimede  hooldamine ja väetamine
• Puude ja põõsaste lõikamine
• Taimekahjurid ja -haigused
Raamatu lõpus leidub kasulikke retsepte, kuidas ise väetisi ja kemikaalivabu pritsimisvahendeid kokku segada, ning tähelepanekuid ja soovitusi, kuidas erinevad taimed üksteist kaitsta võivad. Ülevaatliku tabelina on esitatud viljapuude ja marjapõõsaste kaitse plaan.